Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dziś ruszy sprzedaż biletów na mecz z Arisem Limassol

Facebook Twitter

Pierwszy mecz III rundy eliminacji Ligi Mistrzów odbędzie się we wtorek, 8 sierpnia o godzinie 20:00 na stadionie przy Limanowskiego 83 w Częstochowie. Rewanż zostanie rozegrany tydzień później na Cyprze.

Sprzedaż biletów na mecz z Arisem Limassol

Sprzedaż biletów na mecz z Arisem Limassol

Bilety na trybunę A i C oraz można nabyć online, a także stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej. Ponadto posiadacze całosezonowych karnetów na trybunę B (sektory B5, B6 i B7) również mogą zakupić wejściówki w naszych punktach sprzedaży. Bilety na pozostałe miejsca na trybunie B można nabyć wyłącznie w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20 oraz Limanowskiego 83.

INFORMACJE DLA KIBICÓW POSIADAJĄCYCH KARNET NA CAŁY SEZON:

Sprzedaż biletów wystartuje w czwartek, 3 sierpnia o godzinie 10:00. Do dyspozycji kibiców posiadających karnet na cały sezon 2023/2024 są bilety na miejsca przypisane do karnetu. Taka możliwość będzie dostępna do soboty, 5 sierpnia (do godziny 09:59). W przypadku dostępności innych miejsc na trybunach, istnieje możliwość wybrania innego miejsca na stadionie. Każdy kibic jest zobowiązany do wygenerowania swojego biletu. Można wybrać formę wydruku samodzielnego (bilet PDF) lub formę elektroniczną (bilet w telefonie). Wejściówki na to spotkanie nie można będzie doładować na kartę kibica.

INFORMACJE DLA KIBICÓW NIEPOSIADAJĄCYCH KARNETU:

Sprzedaż biletów wystartuje również w czwartek, 3 sierpnia o godzinie 10:00. Do dyspozycji kibiców będą miejsca, które nie są zarezerwowane dla posiadaczy karnetów. W przypadku niewykorzystania rezerwacji, te miejsca trafią do sprzedaży w sobotę, 5 sierpnia o godzinie 10:00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 grudnia 2023