Remisem zakończyło się kolejne ligowe spotkanie Rakowa Częstochowa

Tym razem czerwono-niebiescy podejmowali u siebie Limanovię Limanowa. Piłkarze Radosława Mroczkowskiego do przerwy przegrywali 0:1. W 63 minucie na 1:1 wyrównał strzelając głową Artur Pląskowski. W 78 minucie ponownie wygrywali piłkarze z Limanowej, którzy zdobyli bramkę na 2:1.

Częstochowianie znów musieli odrabiać straty, udało im się to dopiero na dwie minuty przed zakończeniem spotkania. Gola na 2:2 strzałem z dystansu zdobył Wojciech Reiman. Drużyny podzieliły się punktami. Kolejne spotkanie w środę (20.05), czerwono-niebiescy ponownie na boisku przy ul. Limanowskiego zmierzą się ze Zniczem Pruszków. Początek o 17.00.

RKS Raków – Limanovia Limanowa 2:2 (0:1)

Bramki:
15′ – Pribula
63′ – Pląskowski
78′ – Elsaid
88′ – Reiman

Kartki:
3′ – Pawlusiński
16′ – Mysiak
27′ – Buczkowski
47′ – Mysiak – czerwona (za drugą żółtą)