Przegrana Rakowa w Kluczborku

Raków Częstochowa przegrał na wyjeździe z MKS-em Kluczbork, 1:0. To było pechowe spotkanie dla czerwono-niebieskich, którzy bramkę stracili w 90. minucie.

Wcześniej w 72. minucie meczu po faulu na przeciwniku drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, zobaczył Łukasz Kmieć. Dzięki wygranej Kluczbork w dalszym ciągu pozostał jedyną niepokonaną drużyną w tabeli II ligi. Raków opuścił fotel wicelidera, spadając na czwarte miejsce. Najbliższy mecz piłkarze Jerzego Brzęczka rozegrają w sobotę (30.08.). Częstochowianie zmierzą się na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec. Początek spotkania o godzinie 17.00.

MKS Kluczbork – RKS Raków 1:0 (0:0)
1:0 Nowacki (90`)

ŻÓŁTE KARTKI: Kmieć (Raków) Reinhard (MKS) CZERWONE KARTKI: Kmieć (za dwie żółte)

RKS Raków: Wróbel – Góra, Da Silva, Pluta, Holik (25` Pełka) – Porochnicki (79` Mońka), Pawlusiński, Reiman, Kmieć, Serafin (64` Brzęczek) – Pląskowski (75` Kowalczyk)

MKS: Rudnicki – Gierak, Arian, Niziołek, Reinhard, Uszalewski, Swędrowski (83` Nowacki), Orłowicz, Hober (90` Wolkiewicz), Ganowicz, Burski (77` Kojder)