Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Przed nami kolejny koncert z cyklu „Aleje tu się dzieje”. Zagra WTF?!

Facebook Twitter

Co tym razem w cyklu "Aleje tu się dzieje"? . Na plac Biegańskiego już w piątek (21.07) zaprasza formacja o żartobliwej nazwie, mogąca wydać się prowokacyjną - to trio "WTF?!".

fot. czestochowa.pl

Aleje tu się dzieje: Przed nam koncert zespołu WTF?!

W skład grupy wchodzi Michał Walczak, Michał Trąbski i Wojciech Fedkowicz. Michał Walczak to gitarzysta, kompozytor i aranżer. Współpracował m.in. z Krystyną Prońko i Piotrem Machalicą. Basista Michał Trąbski udziela się jako muzyk sesyjny, producent i realizator dźwięku. Stale współpracuje z zespołem Zakopower. Wojciech Fedkowicz natomiast to perkusista, kompozytor i pedagog. Współpracował z Grzegorzem Turnauem, Kubą Badachem czy Krzysztofem Cugowskim.

Koncert na popularnym bieganie rozpocznie się o godz. 19.00, wstęp jest wolny

Kolejna ,,alejowa’’ impreza wypadnie 28 lipca, też o godz. 19. Na placu Biegańskiego zaprezentuje się zespół Tayka. Na jego czele stoi wokalistka Tacjana Niksa-Rynkiewicz, za perkusją zasiada Klaudia Rucińska, gitarzystami są Wojciech Rynkiewicz i Damian Redzimski, a basistą – Leszek Makurat. Muzyka i teksty rysują świat człowieka doświadczonego przez życie, ale mającego w sobie też wiele optymizmu. W 2022 roku zespół zaprezentował swój pierwszy album ,,Jestem tym, kim byłam”.

W kolejnym wakacyjnym miesiącu – w ramach cyklu ,,Aleje – tu się dzieje!” – na pl. Biegańskiego wystąpią: 4 sierpnia – Michał Rorat, 11 sierpnia – Paweł Łowicki, 18 sierpnia – Olga Przybylik i Andrzej Młodkowski. Z kolei studenci ze Stowarzyszenia SAS zapowiadają na Starym Rynku imprezy 12 i 26 sierpnia – obie o godz. 18.00.

Źródło: Urząd Miasta Częstochowy

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 maja 2024