Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Przed nami Festiwal Kolorów

Facebook Twitter

Młodzież w każdym wieku zaprasza do Parku Lisiniec Stowarzyszenie Festiwal Kolorów. Częstochowska impreza z muzyką i wielobarwnym tłumem zapisała się od kilku lat w kalendarzu letnich imprez.

Pozostaje bardzo chętnie odwiedzaną w naszym regionie. Jest ogólnodostępna, a zaproszenie jest otwarte dla wszystkich:

Julia Gąsiorek: Festiwal kolorów to impreza dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Już na przestrzeni lat, w których działamy, zaobserwowaliśmy, że nie tylko bawią się małe dzieci, ale również młodzież szkolna, studencka, dorośli, a nawet dorośli – dorośli, czyli babcie i dziadkowie, którzy towarzyszą swoim wnukom w tej zabawie. To impreza otwarta dla wszystkich.

Julię Gąsiorek o zbliżające się wydarzenie pytał Mariusz Osyra. Nie zabraknie strefy animacji dla dzieci oraz gastronomii. Najważniejsza będzie jednak muzyka do tańca i wyrzuty kolorów. To oczywiście bezpieczna zabawa, która przy okazji barwi bawiących się uczestników.

Julia Gąsiorek: Festiwal Kolorów jest jedynym takim w Polsce wydarzeniem muzycznym. Wstęp jest bezpłatny. Towarzyszą nam oczywiście co godzinne, cykliczne wyrzuty kolorów. Muzyka na żywo. Na terenie festiwalu znajdują się również sklepy partnerskie, wiele atrakcji, gastronomia, dmuchańce. Dla każdego coś dobrego. 27 sierpnia, czyli w najbliższą niedzielę na terenie parku Lisiniec w godzinach 15:00 – 20:00.

Julia Gąsiorek ze Stowarzyszenia Festiwal Kolorów zapraszała na niedzielne popołudnie do plenerowej zabawy. Aby dojechać łatwiej do Parku Lisiniec, zostanie też uruchomiona dodatkowa linia autobusowa nr 71.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj