Garniec Smaków

Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Poważny wypadek na Kilińskiego/Jana Pawła II – utrudnienia do ok. 14tej. Poszukiwana poszkodowana piesza

Facebook Twitter

Do poważnego wypadku doszło przed południem na skrzyżowaniu Kilińskiego z al. Jana Pawła II. Na drodze zderzyła się osobówka z wozem strażackim. Wśród poszkodowanych była też piesza.

Zdarzenie relacjonuje nam Marta Kaczyńska z częstochowskiej policji, która ma już wstępne ustalenia:

Kierująca pojazdem Volvo, kobieta lat 58, jadąc ul. Kilińskiego wjeżdżając na skrzyżowanie z ul. Jana Pawła II miała zielone światło. Radiowóz strażacki jechał na załączonych sygnałach dźwiękowo-świetlnych. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosła kobieta w wieku około 70 lat, piesza, która w wyniku uderzenia znalazła się pod radiowozem strażackim. Została jej udzielona niezwłocznie pierwsza pomoc przedmedyczna przez strażaków.

Jak się okazało, piesza która wpadła pod wóz strażacki oddaliła się z miejsca wypadku, poszukuje jej policja. Ranny został też jeden ze strażaków:

Z informacji przekazanych wynika, że kobieta ta posiadała tylko otarcia naskórka, natomiast nie została jej udzielona pomoc medyczna z uwagi, że przed przybyciem pogotowia ratunkowego pani oddaliła się. Policjanci będą prowadzić czynności zmierzające do ustalenia tożsamości pani, sprawdzenia czy nie odniosła poważnych obrażeń. Jeden ze strażaków został przewieziony do szpitala. Panują utrudnienia w ruchu. Ruch jest bardzo spowolniony.

Wszystko wskazuje na to, że kierowca pojazdu strażackiego nie zachował należytej ostrożności mimo używania sygnałów dźwiękowych, ale szczegóły ustala jeszcze drogówka, informuje Marta Kaczyńska z częstochowskiej policji.

Na miejscu był nasz reporter. Filmik zobaczycie TUTAJ

 

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj