Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nowy radiowóz w Myszkowie

Facebook Twitter

Myszkowska Komenda Powiatowa Policji zyskała nowe wsparcie w postaci radiowozu Skoda Scala. Ten nowy nabytek, będący w służbie funkcjonariuszy ruchu drogowego, jest pierwszym pojazdem w nowej kolorystyce, który pojawił się na drogach powiatu.

nowy radiowóz w myszkowie
fot. policja Myszków

Flota drogówki w Myszkowie została wzbogacona o ten nowocześnie oznakowany pojazd. Skoda Scala, która już zaczęła patrolować drogi powiatu, to pierwszy radiowóz w Myszkowie, który zyskał nowy schemat kolorystyczny.

Zmiany w oznakowaniu i oświetleniu, wprowadzone z myślą o lepszej widoczności niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych, mają również na celu łatwiejszą identyfikację radiowozu.

Sukcesywna wymiana floty policyjnej na nowoczesne pojazdy przyniesie ze sobą szereg korzyści. Poprawi nie tylko komfort pracy funkcjonariuszy, ale także sprawniejsze wykonywanie interwencji. Nowa Skoda Scala to więc nie tylko estetyczna zmiana, ale przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne ulepszenie, które przekłada się na jakość pracy myszkowskiej policji.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj