Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Policyjna akcja Prędkość na drogach powiatu. Kilku szoferów straciło prawa jazdy

Facebook Twitter

Policyjna akcja Prędkość sprawiła, że z prawem jazdy na trzy miesiące pożegnało się kilku kierowców z naszego regionu. Mundurowi odnotowali łącznie 181 wykroczeń.

Policyjna akcja Prędkość
Fot. czestochowa.policja.gov.pl

Policyjna akcja Prędkość na drogach naszego regionu: mundurowi odnotowali łącznie 181 wykroczeń dotyczących przekroczenia dozwolonej prędkości. Sześciu kierowców straciło na 3 miesiące prawo jazdy – mówi aspirant sztabowy Barbara Poznańska z częstochowskiej policji.

Barbara Poznańska: Wczoraj aż sześciu kierujących straciło swoje prawa jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym, bo pędzili z prędkością powyżej 100 kilometrów na godzinę. Policjanci o białych czapkach przeprowadzili działania „Prędkość”, w ramach których zwracam szczególną uwagę na kierowców, którzy nie stosują się do obowiązujących limitów prędkości.

Zatrzymany został jeden kierowca pod wpływem alkoholu. Na naszych drogach dominuje brawura, przyznaje rzecznik miejskiej komendy Barbara Poznańska. Warto pamiętać, że rozwijana nadmierna prędkość w mieście może być przyczyną największych drogowych tragedii…

Barbara Poznańska: Stróże prawa ujawnili łącznie aż 181 wykroczeń polegających na przekroczenie dozwolonej prędkości. Sześciu z nich straciło na trzy miesiące swoje uprawnienia, za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 51 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali również kierującego, który wsiadł za kółko będąc w stanie nietrzeźwości.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj