Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Oszuści wykorzystują wypadek autokaru!

Facebook Twitter

Uwaga na oszustów, którzy wykorzystują sytuację i oferują oferty ubezpieczenia. Chodzi o osoby, które dzwoniły do rodziców dzieci z wycieczki jadących autokarem z Łeby do Piekar. Przypomnijmy, że w minionym tygodniu autobus miał wypadek na trasie DK1 w Romanowie.

Wiadomo, że do rodziców, którzy w tej sprawie zgłosili się do szkoły, dotarły co najmniej dwie takie oferty ubezpieczeniowe o podejrzanej treści. Ofert mogło być jednak więcej. Dzwoniący podawali się za pracowników kancelarii prawnej i proponowali pomoc w zdobyciu odszkodowania za wypadek. Przekonywali, że w tej sprawie szkoła podpisała umowę z kancelarią, dyrekcja jednak zaprzeczyła.

Wyjazd był oczywiście ubezpieczony i do takiego spotkania doszło w szkole, w kwestii dotyczącej odszkodowań szkoła żadnej umowy nie zawarła. Telefony to prawdopodobnie próby oszustwa, a tymczasem w tej sprawie trwa prokuratorskie śledztwo. Jeżeli zgodzą się lekarze, jeszcze w tym tygodniu ma zostać przesłuchany ranny kierowca, który przebywa w szpitalu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024