Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ostatnia okazja by zobaczyć w naszym teatrze Seks Po Krakosku w najbliższą niedzielę (21.05)

Facebook Twitter

Do Częstochowy wraca Seks po Krakosku. W ten weekend (21.05.) dwa, ostatnie przed letnią przerwą, pokazy tego komediowego spektaklu Teatru Współczesnego z Krakowa. Jego aktorzy wystąpią gościnnie dla naszej widowni na scenie Teatru im. Adama Mickiewicza.

fot. teatr-mickiewicza.pl

Seks Po Krakosku wraca do Częstochowy

W jednej z ról zobaczymy Sylwię Oksiutę-Warmus:

Sylwia Oksiuta-Warmus: Przyjeżdżamy do Teatru Adama Mickiewicza w Częstochowie, by móc przedstawić Państwu niesamowitą, opartą na faktach i autentycznych postaciach historię seksuologa krakowskiego, prekursora z okresu Młodej Polski, który to przyjmował przy ulicy Starowiślnej 21 w Krakowie, tam gdzie teraz ma siedzibę swoją Teatr Współczesny. Niezwykłe nawiązanie. Pojawi się też Tadeusz Boy-Żeleński i jego ówczesna narzeczona Zofia Pareńska, którą będę miała okazję kreować.

Oprócz naszej aktorki, w sztuce występują: Bartosz Jarzymowski i Paweł Brandys. Warto zobaczyć, to pełne humoru przedstawienie.

Sylwia Oksiuta-Warmus: W nieco odmiennej, gościnnej roli jako aktorka krakowskiego Teatru Współczesnego mam okazję i zaszczyt oczywiście zaprosić Państwa na spektakl kostiumowy Seks po Krakosku. Spektakl został dobrze przyjęty, owacyjnie. Zapewnić mogę na pewno, że będzie klimatycznie i krakowsko. Serdecznie Państwa zapraszam

– zachęcała Sylwia Oksiuta-Warmus. Dwa pokazy w niedzielę o godz. 16.00 i 19.00.

Fot. teatr-mickiewicza.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024