Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ośrodek „Ufność”: pomoc materialna i rzeczowa zawsze jest mile widziana

Facebook Twitter

Ośrodek Ufność w dzielnicy Północ, który zajmuje się małymi dziećmi potrzebującymi profesjonalnej opieki lekarskiej, zyskuje dodatkową pomoc. To z jednej strony lepszy sprzęt, który udało się zapewnić dzięki pomocy stowarzyszeń i darczyńców.

Potrzebne wyposażenie trafiło już do placówki.

Nowe materacyki, każdy przeciwodleżynowy, nowy sprzęt, pompy infuzyjne, pompy żywieniowe, monitory oddechu, więc cały czas standard placówki jest poprawiany i myślę, że w tej chwili jest już na bardzo wysokim poziomie. To, co dookoła zrobiłyśmy jakby własnymi środkami, a własne środki to właśnie pomoc dobrych ludzi, akcje, zbiórki, wpłaty na konto, większe i mniejsze dary.

Bieżąca pomoc materialna i rzeczowa zawsze jest mile widziana. Ponadto niezbędne jest również wsparcie wolontariuszy, którzy często przyjeżdżają tutaj z bardzo daleka, aby pomagać osieroconym dzieciom– mówi Magda Balcerek-Motyl z ośrodka Ufność:

Wolontariuszy, którzy pomagają dzieciom w ośrodku Ufność, chwaliła Magda Balcerek-Motyl, wiceprezes stowarzyszenia Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie. Przypomnijmy: wyremontowana na początku roku placówka działa od ponad dwóch dekad, niezmiennie w siedzibie przy ul. Michałowskiego 30 b.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj