Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Od poniedziałku (21.08.) mamy ruch wahadłowy na ul. Bugajskiej

Facebook Twitter

W tym rejonie powstają łącznice do wydłużanej ul. Korfantego i spodziewaliśmy się dodatkowych utrudnień. Sytuacja jest nieciekawa dla kierowców, bo to również nieodległe sąsiedztwo przebudowywanej al. Wojska Polskiego. 

dk91

Od 21 sierpnia w rejonie wiaduktu kolejowego wzdłuż ul. Bugajskiej ruch wahadłowy, z tymczasową sygnalizacją świetlną wydłuża czas przejazdu i oczywiście kolejki samochodów ustawiają się po obu stronach. Aktualnie przy skręcie na Bugaj, najdłużej czekają zmotoryzowani, którzy przemieszczają się w kierunku Olsztyna, korek z oczekującymi na przejazd autami w godzinach szczytu sięga do ul. Owczej i Żareckiej. Nieco łatwiej poruszać się w kierunku Częstochowy, kolejki są krótsze, bo można wjechać w otwarty w kierunku północnym pas DK91. W rejonie prac przy przedłużeniu Korfantego i utworzonego wahadła trudniej będzie osobom dojeżdżającym od tej strony do Huty Liberty, ale też podróżującym dalej do miejscowości w gminie Olszyn. Tutaj korek na 46-tce utrzymuje się stale i to w obu kierunkach. Tak jest po obu stronach wiaduktu na Bugajskiej. Jeżeli możecie wybierzcie inną trasę, w razie dojazdu do pracy trzeba liczyć się z dłuższym oczekiwaniem na zielone światło.

Przypomnijmy utrudnienia spowodowane są kolejnym etapem robót drogowych, w ramach których ul. Korfantego zostanie przedłużona do DK-46.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024