Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nożem prosto w serce. Nie żyje 51-letni mężczyzna, żonie grozi dożywocie

Facebook Twitter

Nawet dożywotnie więzienie grozi kobiecie, która śmiertelnie pchnęła nożem swojego męża. Do tragedii doszło we wtorkowy wieczór (23.05) przy ul. Równoległej w Częstochowie.

Zbrodnia w Garnku Znęcał się nad rodziną

Nie żyje 51-letni mężczyzna, żonie grozi dożywocie

Barbara Poznańska: Koło godziny 20:00 policjanci z II otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna raniony nożem pilnie potrzebuje pomocy. Do zdarzenia doszło w jednym z częstochowskich mieszkań. Mężczyzna dzwoniąc na numer alarmowy poinformował, że potrzebuje pomocy, bo żona uszkodziła go nożem prosto w serce. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali leżącego z raną klatki piersiowej 51-latka, który nie dawał oznak życia.

Jak informuje Barbara Poznańska, rzecznik częstochowskiej komendy, cios okazał się śmiertelny, z powodu poważnych obrażeń mężczyzny nie udało się uratować.

Barbara Poznańska: Ranny 51-latek zdążył jeszcze zadzwonić i wezwać na miejsce służby. Niestety cios okazał się śmiertelny. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Do wyjaśnienia została zatrzymana jego żona, podejrzewana o dokonanie tej zbrodni. W chwili zatrzymania 41-latka była pijana. Jej badanie wykazało w organizmie 3 promile alkoholu. Trafiła do policyjnej celi. Kiedy wytrzeźwieje, zostanie doprowadzona przed oblicze prokuratora. Grozi jej nawet dożywocie.

Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratora, o sprawie informowała nas asp. szt. Barbara Poznańska z częstochowskiej komendy policji.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024