Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Muzyka z lat 00′ i specjalna plenerowa zabawa nad wodą. Plażowa impreza w sobotę 17 czerwca

Facebook Twitter

W wakacyjny nastrój wprowadzi was 17 czerwca plenerowa impreza taneczna pod nazwą 2000's Party Beach Edition. Nazwa wraca w Częstochowie za sprawą miłośników muzyki sprzed 20 lat, ale z klubu wychodzi tym razem na świeże powietrze.

Plażowa impreza
Fot. Facebook: Saints_czewua

Plażowa impreza z muzyką lat 00′

Organizatorzy zapraszają w II edycji wydarzenia nad zalew Kawodrzanka:

Maciej Krysiak: 2000 Party. Będzie to druga edycja. Na pierwszej edycji, która była organizowana w klubie Rura, umieściliśmy ponad pół tysiąca osób. Przez całą noc się przewinęło. Dlatego postanowiliśmy zwiększyć trochę format tego wydarzenia i tym razem zrobić je jako imprezę plenerową. Wydaje mi się, że na pewno spodziewać się bardzo dobrej muzyki, bo jak wiemy lata 2000 kojarzone są z wszystkimi tanecznymi hitami. Trzeba kojarzyć to z wodą, na pewno trzeba kojarzyć to z plażą i przede wszystkim z dobrą zabawą.

Jak mówi Maciej Krysiak z Saints Częstochowa, DJ przypomni najbardziej rozpoznawalne hity do których tańczyliśmy na początku lat dwutysięcznych. Ma obowiązywać też nawiązujący do tamtej dekady strój uczestników. Impreza spodobała się już przed rokiem, teraz organizowana jest z większym rozmachem:

Maciej Krysiak: Feedback od ludzi był bardzo pozytywny. Na ten temat nie możemy naszego DJa zdradzić. Jako Saints przygotujemy dla Was naprawdę ciekawą osobę. Impreza odbędzie się na Wild Way City, przy ulicy Amonitowej. Jest tam właśnie plaża, jest fajny teren do tego, żeby zorganizować taką plenerową imprezę. Jeżeli chodzi o czas, będzie to 17 czerwca, więc zapraszamy do kontaktu na naszym Instagramie Saints Czewua oraz można szukać na wydarzeniu 2000 Party Bitch Edition.

Rok temu nie wszyscy mieli możliwość wejścia do klubu, tym razem miejsca dla uczestników zabawy nie zabraknie, zapowiadają organizatorzy. Teren nad wodą pomieści nawet 1000 osób. Oprócz muzyki będą konkursy i nagrody i oczywiście strefa gastronomiczna. Start o godz. 17.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024