Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

KONKURS Radia Jura i Stacji Kontroli Pojazdów Speed Car

Facebook Twitter

Przygotuj samochód do podróży. Sprawdź, czy wszystko działa jak należy. A przy okazji powalcz o fantastyczne nagrody! Codziennie, od poniedziałku (28.10.) do czwartku (31.10.) w Radiu Jura rozdajemy wideorejestratory oraz zaproszenia do skorzystania z darmowej usługi "Auto Lekarz" w Stacji Kontroli Pojazdów Speed Car.

Codziennie, od poniedziałku (28.10.) do czwartku (31.10.), w popołudniowym programie Radia Jura macie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Aby o nie powalczyć należy nas uważnie słuchać, a kiedy padnie pytanie konkursowe, szybko wysłać do nas odpowiedź na adres [email protected]. Wygrywają trzy osoby, które jako pierwsze przyślą do nas maila z prawidłową odpowiedzią.

W treści maila należy podać:

  • odpowiedź na pytanie
  • swoje imię i nazwisko
  • swój numer telefonu

Autor pierwszej poprawnej odpowiedzi otrzymuje wideorejestrator oraz darmową usługę w firmie Speed Car pod nazwą „Auto Lekarz”. Dwie kolejne osoby otrzymują zaproszenie do skorzystania z darmowej usługi „Auto Lekarz”. Usługa ta polega na sprawdzeniu stanu pojazdu, dokładnie na sprawdzeniu stanu zawieszenia, amortyzatorów i siły hamowania, zbieżności kół oraz analizie spalin.

Dodatkowo w czwartek (31.10.) odwiedzimy Stację Kontroli Pojazdów Speed Car i zapytamy specjalistów, jak przygotować samochód przed podróżą.
Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu: Regulamin_Konkurs Czy wiesz co w samochodzie piszczy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 marca 2023