Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Konkurs Mikołajkowy w Blachowni. Nagrodą za udział będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem

Facebook Twitter

Burmistrz Blachowni, Sylwia Szymańska, z entuzjazmem zaprasza najmłodszych mieszkańców do udziału w Konkursie Mikołajkowym. Wszystko, co muszą zrobić, to stworzyć ozdobę choinkową z szyszki. Nagrodą za udział będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Konkurs Mikołajkowy w Blachowni

Konkurs Mikołajkowy w Blachowni

Prace konkursowe, wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy dostarczyć do 12 grudnia 2023 r. do Urzędu Miejskiego w Blachowni lub do Stowarzyszenia Nasza Gmina Blachownia, ul. Częstochowska 19 w Blachowni (budynek MDK).

Ozdoby bożonarodzeniowe z szyszek

Szyszki to materiał, który nie tylko efektownie się prezentuje, ale jest także łatwo dostępny. Można je znaleźć podczas spaceru do parku czy lasu, a także bez problemu kupić w Internecie. Szyszki świerkowe, modrzewiowe czy sosnowe są często wykorzystywane do bożonarodzeniowych dekoracji.

Jak zatem zrobić ozdoby bożonarodzeniowe z szyszek? Możliwości jest wiele, ale skupmy się na dekoracjach choinkowych, gdzie szyszki stanowią główny składnik.

Ozdoby świąteczne z szyszek są niezwykle proste do wykonania. Nie wymagają specjalnych umiejętności manualnych, wystarczy odrobina estetycznego zmysłu. Szyszki same w sobie prezentują się efektownie i pięknie. Wystarczy niewiele wysiłku, aby stworzyć z nich ciekawą, świąteczną dekorację.

Jeśli nie masz czasu ani pomysłu na bardziej złożone dekoracje, pamiętaj, że szyszki w naturalnej formie również mogą stanowić piękną ozdobę. To doskonała okazja dla dzieci, aby wykazać się kreatywnością i zdobyciem spotkania ze Świętym Mikołajem.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj