StartWiadomości

Kolarze przejadą dziś przez miasto. Będą utrudnienia w ruchu

Dziś (3.08.) od 11.00 do 15:00 zostaną zamknięte dla ruchu kołowego ulice: Dąbrowskiego (od ul. Racławickiej), III Aleja Najświętszej Maryi Panny (obie jezdnie) i ul. Kossak-Szczuckiej. W III Alei Najświętszej Maryi Panny zawieszone zostaną również oba postoje taxi. Na dalszej trasie przejazdu uczestników Wyścigu Kolarskiego Tour de Pologne – do ul. Bugajskiej, ruchem będzie kierować policja.

– mówiła podinsp. Joanna Lazar z KMP w Częstochowie.

UWAGA:
Ze względu na zaparkowane samochody techniczne i autobusy ekip kolarskich, 3 sierpnia, może okazać się niemożliwy wjazd i wyjazd z bram posesji w III Alei Najświętszej Maryi Panny.

Utrudnienia w przejazdach autobusów i tramwajów

MZDiT informuje, że w poniedziałek 3.08.2015 roku mogą wystąpić czasowe utrudnienia w przejeździe autobusów i tramwajów ze względu na organizację wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, którego start do 2 etapu i przejazd będzie przebiegał ulicami Częstochowy oraz gminy Olsztyn.
Objazdy w związku z wyścigiem nie są przewidywane, jednakże czasowo ruch kołowy będzie ograniczony. Przejazdy i ograniczenia w ruchu będzie nadzorować Policja i inne uprawnione do tego służby porządkowe.

Największe utrudnienia i ograniczenia w ruchu będą mieć miejsce w godzinach od ok. 11:00 do ok. 16:00 i będą obejmować następujące ulice i ich bezpośrednie sąsiedztwo: Plac Biegańskiego, III Aleję Najświętszej Maryi Panny (pasaż środkowy), Popiełuszki, Szajnowicza-Iwanowa, Dekabrystów, Aleję Armii Krajowej, Kościuszki, Wolności, Niepodległości, Powstańców Śląskich, Aleję Wojska Polskiego, Bugajską i dalej drogę DK-46 do Olsztyna.

Zostaw komentarz