Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kibicowaliśmy młodym piłkarzom na turnieju „Orlik Cup 2013”

W piątek (23.08.) nasze plenerowe studio stanęło tuż przy boisku piłkarskim przy ulicy Starzyńskiego na terenie szkoły podstawowej numer 50. Na miejscu kibicowaliśmy młodym adeptom piłki nożnej, którzy zmierzyli się w turnieju otwierającym sezon "Orlik Cup 2013".

Szacowany czas czytania: 00:07

Posłuchajcie jak minął nam tam czas:

Na boisku przy ulicy Starzyńskiego był Paweł Stępniewski.

REKLAMA