Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Już jest nowy rozkład jazdy pociągów Kolei Śląskich

Facebook Twitter

Nowy rozkład jazdy pociągów Kolei Śląskich obowiązuje od niedzieli (10 grudnia). Jakie zmiany w naszym regionie? Sprawdźcie!

Koleje Śląskie

Nowy rozkład jazdy pociągów – na jego kształt wpływ mają planowane i realizowane remonty

Remonty linii kolejowych w woj. śląskim będą od nowego rozkładu jazdy wiązały się z licznymi zmianami w kursowaniu pociągów; dotyczą one m.in. odcinków linii Tychy – Katowice – Częstochowa czy Katowice – Bielsko-Biała. Nadal niedostępne będzie połączenie Katowice – Bytom – Tarnowskie Góry.

Chodzi o wprowadzany od niedzieli 10 grudnia br. nowy rozkład jazdy na kolei. Jego kształt wiąże się z prowadzonymi i planowanymi pracami zarządcy kolejowej infrastruktury, spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Na najbliższe 12 miesięcy zaplanowano też liczne prace związane z remontami lub budową wiaduktów, w tym szczególnie w Bielsku-Białej, Częstochowie, Lublińcu, Myszkowie oraz pomiędzy Trzebinią a Krakowem.

Dokładne godziny odjazdów oraz terminy kursowania pociągów dostępne są w liniowym rozkładzie Kolei Śląskich publikowanym na stronie internetowej Kolei Śląskich oraz w internetowych wyszukiwarkach połączeń i na plakatach PKP PLK, dostępnych m.in. na dworcach kolejowych i peronach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj