Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jurajski Fotoklub nadal aktywny, prezentuje zdjęcia kilkudziesięciu osób, choć tylko wirtualnie

Facebook Twitter

Jurajski Fotoklub nadal działa, ale fotograficy z uwagi na pandemię działalność wystawową musieli przenieść do sieci. To tu zobaczymy najciekawsze zdjęcia prezentowane przez członków fotoklubu, to w sumie ponad 60 osób pasjonujących się fotografią.

fot. Pexels/ Pixabay

Aktualnie teraz możemy oglądać drugą wystawę członków tego Fotoklubu. Jest to wystawa wirtualna, ponieważ ośrodek nadal jest zamknięty, ale wszystkie prace można obejrzeć na stronach internetowych Jurajskiego Fotoklubu lub Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie.

Sławomir Jodłowski przypomina, że stowarzyszenia zajmuje się upowszechnianiem sztuki fotograficznej oraz promocją miasta. Stacjonarne wystawy, dostępne jeszcze rok temu w salach ROKu teraz trafiają do sieci, autorzy zachęcają do wirtualnych odwiedzin.

Jest to liczna organizacja fotograficzna skupiająca pasjonatów fotografii. Ostatnio działania fotoklubu są nieco ograniczone, ponieważ ośrodek jest zamknięty a tutaj mamy siedzibę fotoklubu, więc koncentrujemy się na takich internetowych, wirtualnych działaniach, jakim jest m.in. właśnie ta druga wystawa członków Jurajskiego Fotoklubu.

Spotkania stowarzyszenia odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o 19 w Regionalnym Ośrodku Kultury, przypomina Sławomir Jodłowski – członek jurajskiego fotoklubu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj