Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Joga Na Śniadanie z piątą edycją w trakcie wakacji!

Facebook Twitter

Wakacje wykorzystajmy dla naszego zdrowia i lepszego samopoczucia, zachęcają miłośnicy jogi. W najbliższą niedzielę (02.07.) startuje kolejna edycja programu: Joga Na Śniadanie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych taką formą aktywnego spędzania czasu. W niedzielne poranki przyjdźcie do Parku Lisiniec.

Joanna Będuch: Piąta edycja Jogi Na Śniadanie. Jubileuszowa edycja, na której będziemy chcieli zbierać pieniążki na cele charytatywne. Na jaki dokładnie cel będziecie dowiadywać się z naszych social mediów. Mam nadzieję, że będziecie licznie przybywać w każdą niedzielę o godzinie 9.30. Pierwsze spotkanie już tuż, tuż, czyli w najbliższą niedzielę 2 lipca o godzinie 9:30 i będziemy spotykać się przez kolejne siedem niedziel. Ostatnia niedziela to 13 sierpnia. Wówczas będzie to finał.

– do udziału zachęca Joanna Będuch, instruktorka jogi. Treningi wakacyjne, jak to u nas, uzależnione są w dużej mierze od pogody. Pamiętajcie też o odpowiednim, wygodnym stroju i macie do ćwiczeń:

Joanna Będuch: Ci, którzy będą po raz pierwszy, na pewno będą musieli zabrać ze sobą matę i dobry humor. Oczywiście również pogodę, bo jesteśmy od niej uzależnieni. Jeśli będzie padało, to zajęcia nie będą się odbywały. Co roku jest nas bardzo dużo, jest nas około stu osób i chciałabym, żebyśmy podtrzymywali tą frekwencję. Tym bardziej, że ten rok jest wyjątkowy, ponieważ jest naszym jubileuszowym rokiem praktyki z Wami. Będzie wiele atrakcji. Zachęcam już dzisiaj do uczestnictwa.

Dołączyć może każdy, bez względu na swoje umiejętności, czy doświadczenie w temacie jogi. Pamiętajcie, ćwiczycie dla siebie. Na Jogę Na Śniadanie zapraszała Joanna Będuch.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024