Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jarmark Regionalny w III alei Najświętszej Maryi Panny

Facebook Twitter

W najbliższy weekend w III Alei Najświętszej Maryi Panny będzie można znaleźć wspaniałe kramy z rękodziełem i tradycyjne produkty regionalne oraz wziąć udział w zabawach i atrakcjach jakie czekają na Was w Częstochowie.

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych i Tradycyjnych, Jarmark Rękodzieła i Rzemiosła odbywać się będzie od piątku (14.10.) w godz. 10-20 i zakończy się w niedzielę (16.10.).

Podczas całego jarmarku około 60 wystawców prezentować będzie regionalne i tradycyjne produkty kulinarne m.in. miody, sery, wędliny, chleby, napitki regionalne jak również kolorowe kramy z rękodziełem i produktami rzemieślniczymi.

Dodatkowo w pierwszy dzień zostanie ogłoszony konkurs dla wystawców „Dobre, bo Nasze”, w ramach którego dzięki pomocy odwiedzających organizatorzy przyznają nagrodę stoisku z najlepszym proponowanym produktem regionalnym.

W pozostałe dni towarzyszyć Nam będzie biesiadna muzyka na żywo, ale również liczne degustacje czy też strefa animacji.

W sobotę nie zabraknie warsztatów kulinarnych czy bezpłatnej foto-budki, w której uwiecznisz niezapomniane chwile. Tego samego dnia odbędzie się również poczęstunek lokalnych restauracji.

W niedziele również zaplanowano ciekawe atrakcje jak np. zajęcia découpage, bezpłatne kino 7D.

Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w warsztatach z twórczości ludowej z dziedziny palmiarstwa i kompozycji suszonych kwiatów wg autorstwa Marii Krakowiak.

Czeka Nas weekend pełen wrażeń, dlatego też nie może Cię tam zabraknąć.
Pamiętaj 14-16 października III Aleja Najświętszej Maryi Panny Częstochowa
Zapraszają Smaki Regionów

*szczegóły program na stronie organizatora www.smakiregionow.com

plakat-czestochowa-02

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj