Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Inauguracja spotkań i koncertów w MGS i OKF po długiej przerwie. 27 maja wracają „Nieśmiertelni”

Facebook Twitter

Coraz bogatszy kalendarz kuturalnych wydarzeń w mieście. Po długim okresie zamknięcia i braku wydarzeń artystycznych, teraz miejskie instytucje zabiegają o uwagę odwiedzających.

Miejska Galeria Sztuki z publicznością koncertową spotka się w sali OKF-u na pierwszym po przerwie wydarzeniu muzycznym. To już 27 maja:

Spotkanie cyklu „Nieśmiertelni”. Jak pamiętamy, zwykle było to co środę, a tym razem w czwartek. 27 maja nieśmiertelnym będzie Tom Waits. Przyjedzie do nas Tom Waits w osobach – prowadzący: red. muz. Jan Chojnacki i Filip Łobodziński – autor książki o Tomie Waitsu. Będzie można nie tylko zadać pytanie, również nabyć egzemplarz tej książki sygnowane przez autora. 

Jak zapowiada Anna Paleczek-Szumlas, dyrektor galerii, obok spotkania literackiego z Filipem Łobodzińskim, szykowany jest też występ na żywo:

Spotkanie w sali kina OKF, gdzie jest doskonała akustyka. Również będzie koncert, a zagra multiinstrumentalista, bardzo zdolny, młody człowiek Sosnowski. To wszystko 27 maja w czwartek o godz. 19:00. W ten sposób Miejska Galeria Sztuki otwiera nowy sezon dla publiczności.

Warto pospieszyć się z rezerwacją miejsc, w sali Kina Iluzja będzie mogła zasiąść tylko połowa widowni.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj