Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Groźny wypadek w Kłobucku. Młody kierowca trafił do szpitala

Facebook Twitter

To nie był bezpieczny weekend na drogach naszego regionu. Do groźnego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę (7/8.10) w miejscowości Biała między Częstochową a Kłobuckiem.

Wybory samorządowe 2024, pilotowali auto z rodzącą kobietą Policja szuka świadków zdarzenia Policja szuka pomocy mieszkańców Zaginiona kobieta z Kłomnic

Groźny wypadek w Kłobucku

19-latek kierujący osobówką jechał zbyt szybko, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Joanna Wiącek – Głowacz: Kierujący pojazdem kia 19-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kłobuckiego, jadąc od Częstochowy w stronę Kamyka prawdopodobnie – ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nie dostosował prędkości do panujących warunków, w związku z czym wpadł w poślizg, a następnie zjechał na lewe pobocze uderzając w drzewo.

– informuje aspirant Joanna Wiącek – Głowacz. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, 19 latek został przewieziony do szpitala:

Joanna Wiącek – Głowacz: Mężczyzna był trzeźwy, jednak z podejrzeniem urazu kręgosłupa został zabrany do częstochowskiego szpitala. Na miejscu mundurowi z kłobuckiej komendy prowadzili czynności. Aktualnie, dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali kryminalni z kłobuckiej komendy

– dodaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj