Pijany kierowca w Krzepicach. Miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Stanie przed sądem
Policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali na ulicy Dąbrowskiego w Krzepicach kierowcę Volkswagena, który – jak wykazało badanie – miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 54‑letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego stracił już prawo jazdy, a sprawą zajmują się teraz kryminalni.