forBET Włókniarz z brązowym medalem MPPK!

Po biegu dodatkowym, biało-zieloni wywalczyli brązowy medal! Mowa o finale Mistrzostw Polski Par Klubowych, który odbył się w czwartek 3 maja na torze w Ostrowie Wielkopolskim. W zawodach udział wzięło 7 drużyny mogących składać się maksymalnie z trzech zawodników poszczególnych klubów.

Jako reprezentanci forBET Włókniarza na turniej udali się wspólnie Adrian Miedziński oraz Tobiasz Musielak. Łącznie wywalczyli 18 punktów, które pozwoliły im zdobyć brązowy medal! Tuż przed nimi na podium uplasowała się drużyna Falubazu Zielona Góra z dorobkiem 25 punktów, natomiast złoto przypadło jeźdźcom z BETARD Sparty Wrocław, którzy Mistrzostwa Polski Park Klubowych zakończyli ze zdobyczą 26 oczek.