Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Festiwal w dzielnicy Podjasnogórska w sobotę 31.07.

Facebook Twitter

Dobra muzyka w Parku Staszica! W ramach odmrażania kultury, swój festiwal proponuje dzielnica Podjasnogórska. Koncerty zapewnia wyśmienitą zabawę, wypełnioną licznymi, bezpłatnymi atrakcjami - zapewniają organizatorzy.

W programie wydarzenia m.in. Amelia Cierpiał, Cacana Mania, Witkowski czy Orkiestra Dęta OSP Dźbów a także strefa animacji dla najmłodszych, strefa gastronomiczna, strefa chillu i zdrowia, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Impreza startuje od godziny 14:00. Będzie także okazja do spotkania z rachmistrzem spisowym.

Podczas Festiwalu mieszkanki i mieszkańcy będą mogli m.in. wpisać się do Narodowego Spisu Powszechnego, zmierzyć ciśnienie lub cukier, skorzystać z porad dietetycznych i treningowych, uzyskać informacje na temat szczepień oraz wziąć udział w licznych konkursach!

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Impreza realizowana jest dzięki Budżetowi Obywatelskiemu w Częstochowie, w którym to mieszkanki i mieszkańcy wybierają zadania do realizacji. Festiwal – Koncerty w dzielnicy Podjasnogórska został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj