Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Fabryka Pomysłów, czyli nowe miejsce wydzielone w bibliotece Politechniki [FOTO]

Facebook Twitter

W ramach projektu Akademicka Częstochowa, w Bibliotece Głównej Politechniki Częstochowskiej została w poniedziałek (20.11.) otwarta Fabryka Pomysłów. To miejsce, które ma sprzyjać pracy w grupie czy dyskusji, nie tylko w gronie studentów.

Fot. pcz.pl

Fabryka Pomysłów

Katarzyna Brendzel-Skowera: Pozytywne nastawienie do pracy, do rozwiązywania nawet tych najtrudniejszych problemów zależy w dużej mierze od otoczenia, w którym pracujemy. Takie wyjątkowe warunki nie tylko do pracy, ale również do nauki stwarza Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej. Wykorzystano techniki, narzędzia, aby aktywizować i integrować. Bardzo ważne jest to, że stwarzamy w ten sposób możliwość pracy z wykorzystaniem bazy Biblioteki Głównej Politechniki Częstochowskiej.

Mówi Katarzyna Brendzel-Skowera, rzecznik Politechniki Częstochowskiej.

fot.pcz.pl

Na miejscu w pracy w Fabryce Pomysłów, będzie można posiłkować się zasobami biblioteki uczelni, zarówno cyfrowymi, jak i zbiorami książkowymi:

Katarzyna Brendzel-Skowera: Przy alei Armii Krajowej 36 jest to inicjatywa, która powstała, została stworzona z myślą o studentach, pracownikach Politechniki, ale także mieszkańcach Częstochowy. Promujemy w ten sposób techniki pracy i dyskusji grupowej i są doskonałe warunki do spontanicznej rozmowy, do spontanicznego kreowania rozwiązań problemów.

Fabryka Pomysłów- zdjęcia

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj