Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ekspresowy wyrok dla pseudokibica z Częstochowy po meczu z drużyną Apatora Toruń

Facebook Twitter

W niedzielę na Motoarenie w Toruniu odbył się mecz PGE Ekstraligi między Włókniarzem Częstochowa, a Apatorem Toruń. Spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji, ale niektórzy nie potrafili utrzymać nerwów na wodzy… Toruńska policja zatrzymała 42-latka, który zniszczył dwa krzesełka na stadionie w trakcie tego spotkania. Klub wycenił straty na niecałe 300 złotych.

Sprawa zabójstwa Moniki zabił żonę siekierą Duchowny z aktem oskarżenia Śmiertelny wypadek podczas holowania Śmiertelne pobicie w Częstochowie - jest akt oskarżenia

Wyrok dla pseudokibica z Częstochowy

Okazało się, że pseudokibic to mieszkaniec Częstochowy. Mundurowi zatrzymali krewkiego fana żużla, który od razu usłyszał zarzut. W trybie przyspieszonym, już w poniedziałek trafił do Sądu Rejonowego w Toruniu. Tam też usłyszał wyrok.

Został ukarany grzywną w wysokości 2000 złotych, zakazem wstępu na mecze żużlowe obu drużyn, które rozgrywały niedzielny mecz, ma także zapłacić za spowodowane szkody oraz ponieść koszty sądowe

– wylicza młodszy aspirant Dominika Bocian, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu. Pseudokibic z Częstochowy na imprezy masowe nie będzie mógł wejść przez najbliższe dwa lata.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024