Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pseudokibic zatrzymany w Częstochowie. Miał przy sobie ponad 4 kg narkotyków

Facebook Twitter

Funkcjonariusze policji specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który jest związany z fanami jednego z klubów piłkarskich na Śląsku. W jego posiadaniu znaleziono ponad 4 kilogramy różnorodnych środków odurzających.

Pseudokibic zatrzymany w Częstochowie
fot.slaska.policja.gov.pl

Pseudokibic zatrzymany w Częstochowie

Akcja policji była efektem intensywnej pracy nad gromadzeniem informacji i analizą działań przestępczych w środowisku pseudokibiców. Podczas przeszukania lokalu mieszkalnego i pomieszczeń gospodarczych, gdzie przebywał podejrzany, funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, haszysz, marihuanę, metamfetaminę, tabletki ekstazy oraz grzyby halucynogenne. Szacuje się, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków i substancji psychotropowych przekracza 200 tysięcy złotych.

Zatrzymany 28-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. W toku dalszego postępowania śledczy zabezpieczyli również kilka tysięcy złotych, które mogą pochodzić z nielegalnej działalności podejrzanego. Zabezpieczone środki mogą zostać wykorzystane na poczet przyszłych kar i grzywien.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj