Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dzień Otwarty Notariatu

Facebook Twitter

Dzień Otwarty Notariatu to akcja realizowana już po raz 11. przez Krajową Radę Notarialną. Znów będzie można bezpłatnie zasięgnąć porady i opinii u notariusza na temat ważnych dla nas spraw. Tym razem online.

Co ważne akcja znów będzie prowadzona na terenie Częstochowy, ale i w okolicznych gminach. Towarzyszą jej tegoroczne hasła: Pilnuj swoich spraw. Chroń majątek. Porozmawiaj o tym z notariuszem, Konsultacje przewidziane są tym razem w sobotę 28 listopada w godzinach 10-16. Warto pomyśleć o tym już teraz, a w najbliższych dniach przejrzeć swoje sprawy, posiadane dokumenty, przygotować zestaw pytać i zagadnienia na temat majątku, spraw spadkowych czy dziedziczenia, które mogą wyjaśnić notariusze. Jak zwykle będą udzielać bezpłatnych informacji prawnych pozwalających lepiej chronić majątek. W tej edycji do spotkań twarzą w twarz nie dojdzie, ale prawnicy służą pomocą zarówno telefonicznie, mailowo, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się skontaktować i gdzie szukać szczegółów?

Mówił Mariusz Osyra.

W jaki sposób możesz porozmawiać z notariuszem?

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników 11. edycji DON-u organizatorzy zrezygnowali z dotychczasowej formuły stacjonarnych spotkań. W tym roku informację prawną będzie można uzyskać na kilka sposobów: w indywidualnych rozmowach prowadzonych telefonicznie

Katowice i okolice: 32 205 05 08
– w odpowiedzi na pytania nadesłane mailem na adres pytanie@porozmawiajznotariuszem.pl

– na czacie i w trakcie transmisji prowadzonej na żywo na profilu Porozmawiaj z Notariuszem na FB.

Szczegółowe informacje: www.porozmawiajznotariuszem.pl

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 lipca 2021