Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Drogi są czarne, ale te główne. Na bocznych uliczkach nadal może być problem

Facebook Twitter

Główne ulice w Częstochowie, są czarne przejezdne. Gorzej jest na tych osiedlowych informują nas słuchacze. Jak jeździ się po mieście?

fot. Pixabay

Zdecydowanie lepiej niż przed weekendem. Drogi faktycznie od rana są przejezdne, mam na myśli te główne arterie, które są czarne, ale słuchacze mają kilka zastrzeżeń.

Słuchacz: Czy można by było nagłośnić, żeby nasze służby, które odśnieżają drogi, trochę się za to wzięły. Niech pan prezydent trochę nimi ruszy, ponieważ boczne uliczki jak np. przy al. Pokoju, pomiędzy blokami w ogóle nie można wyjechać samochodem.

Jak komentuje MZD: przez weekend i dziś od rana ekipy prowadzą zimowe oczyszczanie ulic. Po głównych odcinkach, aktualnie ciężki sprzęt pracuje też na drogach lokalnych. Około 260 ulic jest objętych pracami, poinformowali drogowcy. MZD ma jednocześnie prośbę o nieparkowanie w ciągu ulic objętych pracami poza miejscami oznaczonymi jako parking. Drogowcy dziękuję też strażakom- ochotnikom, którzy w ostatnich dniach pomagali w akcji odśnieżania miasta. Pamiętajcie, obowiązek odśnieżania chodników należy do prywatnych zarządców posesji przyległych do tych odcinków.

Żródło: własne, MZD

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023