Częstochowska policjantka pokonała 132 km w łącznym czasie 16 godzin i wywalczyła dwa złote medale

Znakomicie spisała się częstochowska policjantka, w dwóch arcy-trudnych biegach. Sierż. sztab. Agnieszka Czyżewska z IV Komisariatu po raz kolejny z trasy biegowej wróciła ze złotymi medalami.

Trasa III Maratonu Jurajskiego, wynosząca 90 kilometrów, prowadziła przez ośnieżone i oblodzone tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Agnieszka Czyżewska pokonała je w niespełna 12 godzin, przekraczając linię mety jako pierwsza w kategorii „kobiety – open”.

Tydzień później wzięła udział w maratonie Ossona Cup. 42 kilometry po grząskim, błotnistym terenie to dla częstochowskiej policjantki rozgrzewka przed kolejnymi wyzwaniami. I z tego biegu także wróciła do domu ze złotym krążkiem. W dwóch biegach policjantka pokonała w sumie dystans 132 km w łącznym czasie 16 godzin. Gratulujemy.