Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Co się wydarzyło w czwartek w Lublińcu? Policja szuka świadków

Facebook Twitter

Co się wydarzyło na ścieżce przy ul. Częstochowskiej 11 w Lublińcu? Policja szuka świadków zdarzenia z minionego czwartku (9.11). Około godziny 7.00 rano nieznany sprawca, jadąc na rowerze, uderzył w ramie spacerującą kobietę z psem, która przewróciła się na ścieżkę pieszo- rowerową.

poszukiwania 14-letniego Sebastiana, Zaginął mieszkaniec Kłobucka, Policja szuka świadków

Policja szuka świadków

Mundurowi precyzują, że do zdarzenia doszło na wysokości zakładu fryzjerskiego oraz apteki mieszczącej się na ul. Częstochowskiej. Mężczyzna w wieku około 50 lat zaraz po zdarzeniu, zaniósł kobietę na rękach, do miejsca zamieszkania, po czym oddalił się, nie pozostawiając swoich danych kontaktowych. Szuka go policja.

Według relacji poszkodowanej sprawca miał około 50 lat, wzrost około 170 cm, włosy ciemne, był krępej budowy ciała, ubrany na ciemno. Zaraz po zdarzeniu zaniósł kobietę na rękach, do miejsca zamieszkania, po czym oddalił się, nie pozostawiając swoich danych kontaktowych.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2023