Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Był poszukiwany 2 listami gończymi. Został zatrzymany przez policjantów z Częstochowy

Facebook Twitter

Kryminalni z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zatrzymali poszukiwanego 2 listami gończymi. Mężczyzna poszukiwany był za niewywiązanie się z obowiązku alimentacji.

Poszukiwany 2 listami gończymi
Fot. czestochowa.policja.gov.pl

Poszukiwany 2 listami gończymi zatrzymany w Katowicach

W Katowicach zatrzymano poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna był ścigany za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego. Akcja zatrzymania została przeprowadzona przez funkcjonariuszy z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, którzy od dłuższego czasu śledzili 48-latka ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości.

Sąd Rejonowy w Sosnowcu wydał za 48-latkiem 2 listy gończe, a Sąd Rejonowy w Katowicach, z tego samego powodu zarządził jego zatrzymanie i przymusowe doprowadzenie do aresztu.

Zatrzymanie nastąpiło w sobotę (20.04.), tuż po godzinie 5:00, gdy mężczyzna udawał się do pracy. Policjanci z Częstochowy zidentyfikowali i zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna za niewywiązywanie się z obowiązków alimentacyjnych ponad rok spędzi w więzieniu..

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 maja 2024