Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Aktor Michał Kula już od 45 lat, niezmiennie, króluje na scenie

Facebook Twitter

Wybitny aktor, doskonale wam znany z wielu wyśmienitych ról świętuje 45-lecie pracy artystycznej. Michał Kula jubileusz uczci na scenie.

Złote Maski Michał Kula

Jubileusz 45-lecia pracy na scenie będzie świętował Michał Kula – jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych aktorów Teatru Mickiewicza. Specjalny spektakl z jego udziałem „Ostra jazda” widzowie zobaczą już w sobotni wieczór 21 października. Warto to zobaczyć – poleca Katarzyna Szeląg z częstochowskiego teatru.

Katarzyna Szeląg: „Ostra jazda” dla widzów dorosłych, utaj może tak od 16 roku życia, więc prawie dorosłych. Jest to zdecydowanie komedia, właściwie nawet farsa i przede wszystkim zwracamy uwagę na obsadę i okoliczności, które będą temu spektaklowi towarzyszyły. To jest jubileusz Michała Kuli, naszego aktora, który świętuje 45-lecie pracy aktorskiej. Setki ról zarówno w teatrze jak i w filmie. Gratulacje, kwiaty mile widziane. Przypominam, że jest dwukrotnym laureatem „Złotych Masek”. Tych ról, które zapadły naszym widzom w pamięć – jest mnóstwo.

Wśród najbardziej znanych ról Michała Kuli jest występ w serialu „Pitbull” Patryka Vegi. Michał Kula był też w przeszłości aktorem teatrów w Opolu, Rzeszowie, Wrocławiu, Poznaniu.

Michał Kula

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj