Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Akcja wspierania częstochowskiego hospicjum poprzez mikrodatki w trakcie zakupów, potrwa do 18 czerwca

Facebook Twitter

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej prosi o pomoc. Instytucja, która zajmuje się wsparciem osób z chorobami onkologicznymi zbiera pieniądze na swoją działalność statutową i opiekę nad dziećmi. Dobroczynna akcja Auchan, Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej, Pomagam.pl i Donateo została zorganizowana aby wspierać Dzieci z Hospicjum w ich codziennej walce z trudnościami.

Hospicjum szuka wolontariuszy Bal dla częstochowskiego hospicjum
fot. google.pl/maps

Akcja wspierania częstochowskiego hospicjum

Aby lepiej pomagać najmłodszym pacjentom, hospicjum potrzebuje zakupić sprzęt do rehabilitacji:  laser, parawany oraz lampy lecznicze.

Teraz placówkę można zasilić w bardzo prosty sposób – drobną kwotą przy okazji codziennych zakupów. To niewielka suma, którą można przekazać podczas bezgotówkowej formy płatności kartą lub smartfonem:

Dagmara Jarosik: Do 18 czerwca każdy z Państwa może przekazać mikrodatek podczas zakupów w sklepach w centrum handlowym na ulicy Kisielewskiego, centrum handlowym Poczesna oraz na ulicy Focha. A co to jest ten mikrodatek? Jest to taka niewielka suma, którą możemy przekazać podczas bezgotówkowej formy płatności kartą albo smartfonem przy zakupie powyżej 10 zł. Czyli jeśli dokonujemy zakupów przy kasie na terminalu płacąc kartą jest zapytanie czy masz ochotę wesprzeć hospicjum i wtedy prosimy Państwa, żeby wcisnąć tak.

Akcja „mikrodatków” jest ograniczona czasowo, ale liczy się każdy gest i nawet najmniejsza przekazana w ten sposób kwota.

Zbiórka w tej formie potrwa do 18 czerwca, mówiła Dagmara Jarosik z częstochowskiego stowarzyszenia.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024