Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zrób sobie fotkę z Pucharem Polski – to mega pamiątka, zapraszają włodarze RKS-u

Facebook Twitter

Emocji piłkarskich z Rakowem w roli głównej ciąg dalszy. Tym razem klub zaprasza kibiców do siebie- na stadion przy ul. Limanowskiego. Przed nami pierwsza okazja do zrobienia sobie zdjęcia z Pucharem Polski.

Fotkę z trofeum wywalczonym w Lublinie w meczu z Arką możemy cyknąć między 12:00 a 19.00

Zapraszamy kibiców tutaj do nas na stadion – na MSP Raków, Limanowskiego 83. Będzie ten puchar wystawiony, wyeksponowany, będzie sobie można z nim zrobić zdjęcie. Myślę, że to jest duża atrakcja. Też chcemy pokazać, to jest nasz ukłon w stronę kibiców – za ich wsparcie, za to, że zawsze są z nami i chcemy, żeby też cieszyli się pucharem, który także oni zdobyli pomagając nam. Musi to być w granicach reżimu sanitarnego. Nie może być tak, że będzie stał tłum ludzi wokół tego pucharu, bo mielibyśmy wtedy problemy. Wszystko jest przygotowane, będzie można wejść w kilkuosobowych grupach przez naszą bramę i sobie te zdjęcia robić. To będzie bardzo sprawnie działało, więc myślę, że nie będzie żadnego problemu

– zapowiada Michał Szprendałowicz – rzecznik Rakowa. Kto nie zdąży jutro, to nic straconego, będą kolejne okazje:

Warto też powiedzieć, że puchar będzie stał nie tylko przez dwa najbliższe weekendy tutaj na stadionie na Rakowie, ale także w następnym tygodniu w Galerii Jurajskiej od poniedziałku do piątku – tam też będzie można go spotkać. Także tych okazji będzie sporo. Myślę, że każdy kto ma taką ochotę, to zdjęcie z pucharem może sobie zrobić.

To na pewno będzie wyjątkowa pamiątka

– dodaje Michał Szprendałowicz.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj