Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zacznij dzień ze smakiem – z Radiem Jura i Kanapkarnią Jędryka!

Facebook Twitter

Nowy konkurs w Radiu Jura! Do wygrania przepyszne zestawy śniadaniowe, które do Twojego miejsca pracy przywiezie Kanapkarnia Jędryka.

Piszcie do nas na adres konkurs@radiojura.pl: Jaki masz pomysł na „Dzień ze smakiem”? Przysyłajcie przepisy na ulubione kanapki, sałatki, desery, przysyłajcie zdjęcia ulubionych potraw, które tworzą Wasz „Dzień ze smakiem”.

Najciekawsze przepisy, najładniejsze zdjęcia wygrywają.

Codziennie wygrywa 1 osoba. W mailu napiszcie nam koniecznie, gdzie pracujecie, a Radio Jura wraz z Kanapkarnią Jędryka przywiozą rano – dla Ciebie i współpracowników – pyszne i zdrowe zestawy śniadaniowe: wyjątkowe KANAPKI (połączenie pieczywa wysokiej jakości ze zdrowymi, odżywczymi składnikami), SAŁATKI (przygotowywane są wyłącznie z najwyższej jakości produktów i świeżych składników), DESERY (desery jogurtowe i sałatki owocowe, dzięki którym pokochasz zdrowy smak życia), NAPOJE (czyli świeżo wyciskane soki i pyszne smoothie owocowe, które ugaszą pragnienie i dodadzą Ci energii). Brzmi bardzo smakowicie…..

Szczegóły dotyczące zestawów śniadaniowych znajdziecie na: http://www.kanapkarnia.jedryka.pl/.

Sponsorem konkursu jest Kanapkarnia Jędryka, oferująca kanapki i zestawy śniadaniowe na dowóz, zamówienia online na http://www.kanapkarnia.jedryka.pl/ i pod numerem telefonu 34 506 55 55.

Zobaczcie jakie smakowitości możecie wygrać!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 maja 2020