Z garścią medali wrócili z VIII Turnieju Masters Mazovia Cup taekwondziści klubu Dragon

Obok międzynarodowego turnieju zostały rozegrane również I Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych. W zawodach wzięło udział 212 zawodników z 6 państw. Oprócz Polski były to: Rosja, Białoruś, Gruzja, Czechy oraz Łotwa. Z rywalami zmierzyło się 15 podopiecznych Jacka Wąchały z naszego miasta.

Zawodnicy triumfowali w konkurencjach walk oraz układów formalnych. Tomasz Bejm z Olsztyna wywalczył tytuł Mistrza Polski w kategorii senior starszy w walkach powyżej 85 kg. Także tytuł wicemistrza przypadł zawodnikowi Klubu Sportowego Dragon – zdobył go Zdzisław Synoradzki. Gratulujemy.