Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wybory parlamentarne – dłuższy dyżur w Wydziale Spraw Obywatelskich częstochowskiego urzędu

Facebook Twitter

Przed wyborami dodatkowy dyżur zapowiada miejski Wydział Spraw Obywatelskich. Spodziewa się większej liczby interesantów, którzy będą dopełniać formalności na październikowe głosowanie.

Zamknięty urząd miasta w Częstochowie

Wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę 15 października

Dodajmy, że ciągle jeszcze osoby, które nie są u nas zameldowane, mogą wpisać się do Centralnego Rejestru Wyborców w stałym obwodzie głosowania.

Czasu jest niewiele dla osób zainteresowanych, które chcą wziąć aktywny udział w głosowaniu w wyborach parlamentarnych. Do 12 października można składać wnioski o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania oraz wnioski o zmianę miejsca głosowania. Dlatego Wydział Spraw Obywatelskich w czwartek 12 października będzie wydawał je aż do godz. 17.00.

Dla porządku dodajmy, że takie zaświadczenie dotyczy również referendum wyznaczonego na ten sam dzień 15 października. Pamiętajcie, aby przygotować: dowód osobisty lub paszport, podpisany wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania, w razie potrzeby – pisemne upoważnienie do odbioru zaświadczenia. Miasto wydaje takie zaświadczenie bezpłatnie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj