Garniec Smaków

Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

UJD też już rekrutuje – zapisujemy się do 12 lipca. Do wyboru ponad 50 kierunków studiów

Facebook Twitter

Politechnika w trakcie naboru, Uniwersytet im. Jana Długosza też już rekrutuje. Jest szansa na zdobycie indeksu uczelni na najbliższy rok akademicki. Kandydaci na studia mogą logować się do 12 lipca. Natomiast 16 lipca zostaną ogłoszone wyniki pierwszej rekrutacji.

Jak się zapisać?

Wejść na stronę, tam jest baner. Poprzez ten baner dostaniemy się do systemu zapewniającego nam zapisywanie się na studia. Oferta w tym roku jest bardzo bogata – blisko 50 kierunków studiów. Są to studia I, II stopnia, studia inżynierskie, studia jednolite magisterskie. Pełna oferta, również w systemie dostępna wraz z dokładnym opisem, m.in. sylwetki absolwenta, gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o kierunku, o tym jak będziemy studiować i z czym wiąże się studiowanie w naszym uniwersytecie

– tłumaczy Marek Makowski – rzecznik prasowy UJD. Uczelnia pracuje także nad uruchomieniem nowych kierunków studiów, starania i przygotowania trwają na bieżąco:

Istnieje szansa, że przybędzie kierunków, że ta oferta się jeszcze powiększy. Czekamy na uzyskanie zgody z ministerstwa na uruchomienie nowych kierunków, wśród nich znajdują się: Ekonomia – studia II stopnia, Informatyka – studia II stopnia, matematyka – studia II stopnia, pielęgniarstwo – studia II stopnia oraz dwa zupełnie nowe kierunki: Produkcja i marketing żywności – studia I stopnia, będą to studia inżynierskie oraz Psychologia, która będzie w postaci jednolitych studiów magisterskich.

W razie problemów technicznych podczas rekrutacji lub w razie pytań kandydatów na studia, pomóc mogą pracownicy sześciu komisji wydziałowych, które działają na uczelni:

Informacja o wydziałowych komisjach również znajduje się w systemie rekrutacyjnym. Tutaj szczegółowe informacje wraz z kierunkami, o które można pytać. Wszystkie wydziały taką komisję mają. Są informacje o godzinach, w jakich pracują wraz z numerami telefonów.

Więcej informacji na temat rekrutacji na rok akademicki 2021/2022 znajdziecie na stronie internetowej UJD. Zachęcał Marek Makowski, rzecznik uniwersytetu w Częstochowie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj