Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Tragiczne zdarzenie w Parku Lisiniec w Częstochowie. W jednym ze zbiorników wodnych znalezione zostały zwłoki mężczyzny

Facebook Twitter

Pierwsza ofiara wody tego lata w Częstochowie. W niedzielę (2.07) przed godziną 14.00 strażacy wyłowili ze zbiornika Pacyfik w parku Lisiniec ciało ok 60-70 letniego mężczyzny. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Fot. czestochowa.policja.gov.pl

Zwłoki mężczyzny odnalezione w jednym ze zbiorników wodnych w Parku Lisiniec

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Częstochowie ustalają tożsamość mężczyzny oraz wyjaśniają okoliczności jego śmierci. Jest też policyjny apel do świadków o kontakt z policją, a szczególnie apel do kobiety, która jako pierwsza natrafiła na dryfujące ciało (kontakt do dyżurnego KP I w Częstochowie tel. 47-858-11-50.) Wiadomo, że mężczyzna poruszał się czarnym rowerem, znaleziono go w zaroślach nieopodal brzegu.

Z ustaleń wynika, że to mężczyzna w wieku około 60 lat, około 170 cm wzrostu, włosy krótkie siwe, siwy wąs, ubrany w majtki koloru czarnego, brak cech szczególnych. Prawdopodobnie mógł być ubrany w kurtkę dżinsowa koloru granatowego, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego z białymi pasami. Poruszał się rowerem koloru czarnego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024