Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Teatralne propozycje lekkie i przyjemne, w odpowiedzi na oczekiwania widzów

Facebook Twitter

Spektakl teatralny metodą na ucieczkę od pandemii. Z takiego założenia wychodzą widzowie spragnieni kulturalnych przeżyć, którzy szturmują kasy częstochowskiej sceny.

Teatr Adama Mickiewicza

Piosenki lat 50, komedie czy baśń dla dzieci – tak w skrócie wygląda marcowy repertuar Teatru im. Adama Mickiewicza.

Jesteśmy po dwóch premierach, które trochę przeciągnęły się w czasie, bo byliśmy długo zamknięci. Była to premiera „Cudownej terapii” – lekkiego, fajnego przedstawienia, w reżyserii Tomasza Manna a potem „Dziewiątego dnia księżycowego” w reżyserii Michała Zdunika a obie propozycje się bardzo widzom podobajom. Będą następne spektakle, jak tylko nas z powrotem nie zamkną. W piątek i sobotę zapraszamy na „Testosteron”, również lubiane przedstawienie, lekkie, łatwie i przyjemne, ponieważ na te czasy nie chcemy widzom fundować zbyt trudnych rzeczy. W niedzielę muzyczna propozycja spektakl „Zaczarowany koń”.

Nowe, znane ale i premierowe tytuły to szansa oderwania się od szarej codzienności

– zapowiada Katarzyna Szeląg z działu promocji Teatru Adama Mickiewicza. A co na afiszu w kolejnym tygodniu?

W przyszłym tygodniu będziemy grali „Fałsz”, który również podoba się widzom i jest to trochę cięższa propozycja, ale bardzo interesująca, także zapraszamy w środku tygodnia na „Fałsz”. Bilety możemy kupować bezpiecznie przez przelewy24, czyli cały czas korzystając ze strony teatru. Możemy odbierać również w kasie. Zawsze dzwonimy do widzów. Mamy 50% publiczności na widowni, czyli dbamy o reżim sanitarny,o bezpieczeństwo, prosimy o zakładanie maseczek, o dezynfekcję rąk. Widzów oddzielają z reguły dwa wolne krzesła, więc jest bezpiecznie.

Teatr stara się działać jak najbardziej normalnie w czasach pandemicznych, a bieżące tytuły polecała widzom Katarzyna Szeląg.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj