Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Teatr im. Adama Mickiewicza zaprasza na internetową transmisję spektaklu „Wesołe miasteczko – Agnieszka Osiecka- piosenki ostatnie” w reżyserii André Hübnera-Ochodlo. Przedstawienie już dziś (21.05.)

Facebook Twitter

Częstochowski teatr pozostaje nadal zamknięty, jednak chcąc pozostać w stałym kontakcie z widzami, cyklicznie publikuje nagrania na Facebooku oraz YouTube (pod nazwą #Mickiewicz#wsieci. ).

Teatr Adama Mickiewicza
21 maja o godz. 18.00 w ramach Dnia Teatru Publicznego rozpocznie się transmisja online spektaklu „Wesołe miasteczko – Agnieszka Osiecka – piosenki ostatnie” w reżyserii André Hübnera-Ochodlo.
Przedstawienie będzie dostępne do 22 maja (godz. 18.00) na kanale YouTube Teatru im. A. Mickiewicza. Link do spektaklu:
https://www.youtube.com/watch?v=9d_mp7VTj_Y&feature=youtu.be
Koordynatorem Dnia Teatru Publicznego jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
W sieci można zobaczyć już nagrania: Teresy Dzielskiej czytającej Królową Śniegu, lekcję dykcji prowadzoną przez Agnieszkę Łopacką, piosenkę śpiewaną przez Iwonę Chołuj, wiersz „Pchła Szachrajka” w wykonaniu Michała Kuli, czy fragmenty „Łysej Śpiewaczki” nagrane przez aktorów w warunkach domowych.
Aktualnie  teatr rozpoczął dwa cykle : Teatralne Q&A, w którym aktorzy częstochowskiej sceny odpowiadają na pytania widzów oraz „Spacer Teatralny”, gdzie przewodniczką po dawnych scenach częstochowskich jest  dr Agnieszka Pobratyn z UJD.
Link do teatralnego kanału YT www.youtube.com/channel/UCW-FIavGv1XC5VSpydZiqnQ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj