Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Targi Nieruchomości już w piątek (24.03.) w M1 Częstochowa

Facebook Twitter

Wystawa nieruchomości w najbliższy piątek (24.03.) ma szansę przyczynić się do większego ruchu na rynku mieszkaniowym w Częstochowie. To okazja by poznać aktualne oferty na rynku pierwotnym i wtórnym, mówi organizator Adam Kostyra. Zachęca do uczestnictwa wszystkich, którzy wciąż szukają dla siebie domu czy mieszkania.

Doradca podpowie co można kupić i jakie nieruchomości są przeznaczone na sprzedaż:

Adam Kostyra: Będzie mógł zarówno pokazać swoją ofertę, jak coś ewentualnie wyszukać pod klienta, jeżeli ma potrzebę właśnie w tej chwili zakupu nieruchomości. Zawirowania są wciąż głównie wynikające z uwarunkowań finansowych, ciężej w tej chwili o kredyt. Tutaj na miejscu będzie można porozmawiać również z doradcami firm, które reprezentują bank. I tutaj doradca też będzie mógł od razu na miejscu pokazać nam, czy jesteśmy w stanie otrzymać kredyt, pożyczkę na zakup nieruchomości, która nas interesuje, więc to też taka forma, która pomaga w zakupie tego naszego wymarzonego mieszkania.

O działkach, dostępności mieszkań czy budowie domu będzie można dowiedzieć się w jednym miejscu, w M1 w godzinach od 14.00 do 19.00. A jak wygląda aktualna sytuacja mieszkaniowa w Częstochowie?

Adam Kostyra: W Częstochowie w tej chwili buduje się w tej chwili bardzo. Ilość rozpoczętych inwestycji naprawdę robi wrażenie i wbrew pozorom jeszcze u nas w mieście oczywiście widać na pewno zahamowanie w sprzedaży, natomiast te planowane inwestycje idą wciąż do góry, więc myślę, że może to być krótkotrwałe. Wszyscy się liczą z tym, że być może na początku lipca zmieni się system kredytowy. Już w tej chwili dochodzi kredyt dla młodych, czyli jakieś możliwości dodatkowe zakupu będą (…).

Wystawa Nieruchomości wraca cyklicznie, aby ożywić rynek, połączyć interesy deweloperów i pośredników sprzedaży nieruchomości z klientami. Do tego na miejscu można skorzystać z profesjonalnego doradztwa finansowego…

Adam Kostyra: Wystawa odbywa się cyklicznie, co miesiąc w centrum handlowym M1 w pasażu. Założeniem jest to, że osoba poszukująca nieruchomości może porozmawiać na żywo z kimś, kto doradcą nieruchomości jest i spotkać się nie tylko przez internet czy przez telefon, ale porozmawiać na żywo. Wydaje mi się to być w obecnych czasach również cenne. Po tych imprezach, które w tej chwili robiliśmy w centrum handlowym M1 wydaje się, że tak jest (…).

– zachęcał Adam Kostyra z którym rozmawiał Mariusz Osyra. Wystawa Nieruchomości w Centrum Handlowym M 1 Częstochowa już 24 marca.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 marca 2024