Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Świąteczny Kamper Radia Jura w piątek (14.12.) odwiedził dzielnicę Raków! [FOTO][WIDEO]

Facebook Twitter

Uwaga, uwaga! Nadal mkniemy bez ustanku i bez przerwy. Świąteczny kamper Radia Jura pokonuje kolejne dziesiątki.... a nawet setki kilometrów, żeby pojawić się chociaż na chwilę we wszystkich częstochowskich dzielnicach. Częstujemy Was pysznymi pączkami i rozdajemy radiowe - świąteczne gadżety - smycze, kubki, ogrzewacze do rąk, chusty i lizaki. Do wyboru do koloru.

W piątek 14 grudnia odwiedziliśmy dzielnicę Raków. Świąteczny kamer Radia Jura zatrzymał się pod samym wejście do Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego RKS Raków przy ul. Łukasińskiego 40.

– powiedzieli nam uczniowie – i jednocześnie piłkarze częstochowskiego Rakowa. Czas przygotowania do świąt widać już w szkole, uczniowie chętnie się w nie angażują, co nie oznacza, że mogą np. zrezygnować z treningów, mówi Maciej Strożek Wicedyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego RKS Raków przy ul. Łukasińskiego 40.

Z ulicy Łukasińskiego ruszyliśmy w dalszą drogę i świąteczny kamer Radia Jura zatrzymał się pod samym wejściem do Miejskiego Przedszkola nr 7, przy ulicy Mireckiego 25 A. Na miejscu czekały na nas uśmiechnięte maluchy, które oczywiście dostały od nas prezenty… My w zamian- mogliśmy posłuchać ich życzeń…

– rozmawiał nasz radiowy Mikołaj.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024