Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Śmiertelne pobicie w Częstochowie. Jest akt oskarżenie w głośnej sprawie

Facebook Twitter

Śmiertelne pobicie w Częstochowie to wydarzenie z listopada ubiegłego roku. Skatowano dwóch bezdomnych. Oskarżony o te zbrodnie jest 28-letni kompan zamordowanych mężczyzn.

Zbrodnia w Blachowni Zbrodnia w Częstochowie śmiertelny wypadek Tragedia na autostradzie Sprawa zabójstwa Moniki zabił żonę siekierą Duchowny z aktem oskarżenia Śmiertelny wypadek podczas holowania Śmiertelne pobicie w Częstochowie - jest akt oskarżenia

28-latek oskarżony o śmiertelny pobicie w Częstochowie dwójki znajomych bezdomnych mężczyzn stanie przed sądem w Częstochowie. Obie jego ofiary zmarły. Jest akt oskarżenia, prokuratura zakończyła swoje śledztwo.

Zwłoki 39-latka zostały znalezione przed kamienicą przy alei Wolności w listopadzie ubiegłego roku. Wiadomo, że powodem były obrażenia na skutek ciężkiego pobicia. Drugi z poszkodowanych 38-letni Piotr K. został pobity i porzucony na polu w Lisowie. Do jego śmierci mogło przyczynić się też wychłodzenie. Sprawcą ma być 28-letni Ryszard B.

Karany wielokrotnie w przeszłości za różne przestępstwa, teraz zasiądzie na ławie oskarżonych za podwójne zabójstwo. Grozi mu dożywocie. Sprawca nie przyznał się do winy, poinformował prok. Tomasz Ozimek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. Czwórka mężczyzn pomieszkiwała w pustostanach, a trudniła się głównie kradzieżami sklepowymi. Na tym polu doszło między nimi do kłótni i pobicia. Przed sądem stanie jeszcze jeden oskarżony, usłyszał m.in. zarzut udziału w pobiciu.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj