Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Rugby Club Częstochowa zaprasza na swoje święto

Facebook Twitter

Zachęcamy do udziału w jubileuszowej gali - informuje swoich kibiców Rugby Club Częstochowa. Znany nam doskonale w Radiu Jura klub RCC świętuje w ten weekend swoje 15-lecie.

Fot. facebook.com/rcczestochowa

Można przyłączyć się do obchodów, zarówno podczas specjalnej uroczystości, jak i na sportowo w trakcie gry. Uroczysta Gala zaplanowana jest w Hali Sportowej Częstochowa, w piątek od godz. 15:30.

Ewa Szyler: Wiele niespodzianek – przede wszystkim. W piątek będziemy mieli galę otwartą. Można wejść, zobaczyć. Będzie wybrana drużyna 15 – lecia: męska, żeńska. Będziemy wręczać nagrody naszym zawodnikom, naszym partnerom. W sobotę zapraszamy wszystkich serdecznie na stadion lekkoatletyczny przy ulicy Dąbrowskiego. Odbędą się mecze pokazowe między innymi: mecz Sportowcy kontra lub Rugbyści, Weterani kontra Młodzi. Również zobaczymy kobiety grające w rugby z naszej drużyny oraz młodzików. Naprawdę znani sportowcy: trener boksu Grzegorz Krawczyk, nasz świetny częstochowski bokser Robert Parzęczewski oraz zawodnik MMA Jacek Czajczyński

Zapraszamy do kibicowania na trybuny Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego przy ul. Dąbrowskiego, mówi związana z klubem RCC Ewa Szyler. Turniej z gwiazdami sportu na XV-lecie Rugby Club Częstochowa rozpoczyna się w sobotę (1.07.) o godz. 13:00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj