Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Redukcja punktów karnych w WORDzie: Ogromne zainteresowanie w Częstochowie

Facebook Twitter

Od 17 września mamy już zmienione przepisy dla kierowców i ponownie można wziąć udział w kursach reedukacyjnych, a przy okazji zmniejszyć liczbę punktów karnych na koncie. W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego przy ul. Hallera w Częstochowie, zainteresowanie jest ogromne.

Redukcja punktów karnych w WORDzie

Redukcja punktów karnych w WORDzie

Kursy rozpoczęły się w czwartek (21.09). Chętnych jest tak dużo, że miejsca zapełniły się już na dwa tygodnie do przodu, ale jak mówi dyr. Włodzimierz Mogiła – nie wszyscy kierowcy mogą z nich skorzystać:

Kursy redukujące punkty karne odbywają się w całości na terenie WORD-u w Częstochowie i trwają przez jeden dzień. Nowością jest część praktyczna. Z kolei część teoretyczna została zwiększona do 8 godzin.

– mówi podkom. Jacek Głowacki z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Zapytaliśmy uczestników kursu, co o nim sądzą i czy cieszą się, że mogą zyskać nową wiedzę a przy tym zmniejszyć bilans przewinień drogowych:

Warto dodać, że kurs redukujący punkty karne kierowców jest według zmienionych przepisów jeszcze bardziej kosztowny niż w poprzednich latach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024